להכניס אהבה, חיים וסגנון לבית שלכם

מירית גוטמני, משרד בוטיק לתכנון, עיצוב פנים והום סטיילינג בכפר סבא.

מירית בעלת תואר ראשון בעיצוב וניסיון של 30 שנה בעיצוב רב תחומי על כל גווניו, מתבטא ביצירתיות הרב גונית ובטווח עיצובים השונים זה מזה.

חתימת ידה מורגשת בכל פינה בבית אותו היא מעצבת. סיפור מקורי ילווה כל בית ויתחבר לסיפור של הלקוח. הפרוייקטים נקיים ושומרים על מרחב נשימה ועדינות. תמיד יהיה שימוש בצבע, מתון או תוסס. חומרים וטקסטורות מאד חשובים לה וישולבו בהתאם כשהשמירה על ההרמוניה מובילה.

מירית מרצה ומכשירה סטודנטים להום סטיילינג באוניברסיטה הפתוחה, במרכז הבנייה, במכללת רמת גן ובמכללות רבות בארץ.

המשרד נותן שרותי ייעוץ, תכנון ועיצוב לבתים פרטיים ודירות ומתמחה בעיצוב לכל הסגנונות: מודרני, כפרי, קלאסי, אורבני ווינטג' ובשילובים האקלקטים ביניהם.

תהליך העיצוב מתחיל באפיון מעמיק המאפשר הבנה מקיפה של הצרכים. הוא ממוקד ומובנה כשהמטרה לחבר בין האדם לביתו וכך ליצור עבורו את המקום הטבעי והמתאים לו ביותר.

ההיכרות המעמיקה של המשרד עם בעלי מקצוע, ספקים וחנויות בתחום מאפשרת שימוש בחומרים עדכניים וחדשניים בפרוייקט ועזרה במציאת ספקים מתאימים לפרוייקט. 

האני מאמין שלי

כאדם משפחתי, שמח וחם חשוב לי להעניק אווירה הרמונית, שלווה וחמימה לבתים אותם אני מעצבת. האווירה יכולה לבוא לידי ביטוי בכל סגנון והיא המשפיעה על האנרגיה בבית.

חשוב לדעת שעיצוב בית אינו מותרות וחשוב לחיות בסביבה שנעימה לנו.

אני מאמינה שעיצוב המותאם לאישיות שלכם תוך כדי תהליך עבודה נעים ומהנה, משפיע לטובה על הדינמיקה והאנרגיות בבית ויש לו השפעה חיובית על כל תחומי החיים שלכם ושל משפחתכם.